facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/02/1809:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/02/1811:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο03/02/1815:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.6-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/02/1812:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/02/1813:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1814:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1816:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1810:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/02/1812:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/02/1817:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.5-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/02/1818:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/02/1819:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1817:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΡΟΥΦ Κυριακή11/02/1818:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο24/02/1810:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/02/1811:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/02/1811:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/02/1814:45ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/02/1819:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΕΚ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Κυριακή25/02/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή25/02/1811:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/03/1810:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/03/1812:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.9-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο03/03/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕΚΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/03/1820:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/03/1811:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή04/03/1812:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/03/1817:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο10/03/1809:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-3
ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο10/03/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/03/1812:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/03/1819:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/03/1812:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/03/1813:45ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/03/1818:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/03/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.7-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/03/1811:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/03/1812:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/03/1812:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο17/03/1820:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή18/03/1809:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/03/1818:00ΜΑΡΔΑΣ Β.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1810:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1811:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/03/1812:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/03/1814:15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-3
ΑΕΚ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο24/03/1815:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο24/03/1817:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/03/1817:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/03/1814:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο31/03/1820:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή01/04/1810:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/04/1811:30ΖΥΓΑΣ Π.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1812:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/04/1818:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο14/04/1810:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/04/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Σάββατο14/04/1813:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/04/1816:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/04/1812:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή15/04/1813:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/04/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/04/1810:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/04/1813:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1813:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή22/04/1810:45ΙΣΣΑ Α.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/04/1812:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1812:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/04/1818:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/04/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο28/04/1811:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/04/1816:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/04/1819:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/04/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/04/1813:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-6
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/04/1817:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1810:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο05/05/1812:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο05/05/1814:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1819:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή06/05/1809:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/05/1810:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1819:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.6-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/05/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο12/05/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΚΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/05/1815:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/05/1819:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/05/1819:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/05/1810:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.5-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/05/1813:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2