facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/02/1809:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/02/1811:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο03/02/1815:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.6-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/02/1812:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/02/1813:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1814:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1816:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1810:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/02/1812:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/02/1817:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.5-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/02/1818:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/02/1819:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1817:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΡΟΥΦ Κυριακή11/02/1818:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕΚ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕΚ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1