facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος

Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/02/1809:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/02/1811:45ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/02/1811:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/02/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Κυριακή04/02/1817:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/02/1820:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/02/1811:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/02/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.6-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/02/1811:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1811:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/02/1817:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1819:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/02/1811:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/02/1812:45ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1817:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο24/02/1819:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/02/1813:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1819:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/03/1810:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο03/03/1812:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/03/1812:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/03/1819:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο03/03/1819:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/03/1819:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/03/1809:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1818:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/03/1818:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-0
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1818:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/03/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/03/1819:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/03/1809:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/03/1809:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/03/1812:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/03/1813:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1816:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.6-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο17/03/1819:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/03/1809:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/03/1812:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.5-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1813:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1816:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/03/1816:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-4
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή25/03/1819:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/03/1809:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο31/03/1809:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο31/03/1810:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.7-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/03/1813:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1820:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΡΟΥΦΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/04/1816:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/04/1809:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1811:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/04/1812:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1812:30ΣΑΡΡΗΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1814:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/04/1819:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-5
Ρεπό: ΡΟΥΦ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/04/1809:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/04/1810:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/04/1819:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο21/04/1820:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1820:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-0
ΡΟΥΦ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή22/04/1819:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/04/1810:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/04/1810:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/04/1810:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1810:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1812:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή29/04/1820:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/05/1809:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/05/1809:30ΙΣΣΑ Α.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/05/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο05/05/1819:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο05/05/1819:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/05/1819:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/05/1809:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-7
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/05/1809:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/05/1811:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο12/05/1812:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/05/1812:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή13/05/1817:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ