facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
43ο Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/09/1316:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-0
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/09/1316:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο07/09/1316:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-5
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/09/1316:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0 (πεν: 4-2)
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο07/09/1316:30ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/09/1316:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/09/1316:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/09/1316:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/09/1316:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/09/1316:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/09/1316:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο07/09/1316:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1 (πεν: 3-4)
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/09/1316:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1 παρ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/09/1316:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο07/09/1316:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-3
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο07/09/1316:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/09/1310:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/09/1310:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή08/09/1310:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή08/09/1310:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΡΗΣ Η.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/09/1310:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/09/1310:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/09/1310:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/09/1316:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.6-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/09/1316:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/09/1316:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.6-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/09/1316:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/09/1316:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή08/09/1316:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/09/1316:30ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή08/09/1316:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/09/1316:30ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή08/09/1316:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/09/1316:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2 παρ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/09/1316:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/09/1316:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-0 (πεν: 2-4)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/09/1316:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/09/1316:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΙΟΣΕΣ Β.4-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή08/09/1316:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή08/09/1316:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο14/09/1316:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/09/1316:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/09/1316:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.2-1 παρ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/09/1316:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2 (πεν: 4-3)
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/09/1316:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο14/09/1316:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/09/1316:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/09/1316:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-2 παρ.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/09/1316:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1 (πεν: 4-3)
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο14/09/1316:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/09/1316:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΥΡΙΟΣ Χ.6-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/09/1316:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/09/1316:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή15/09/1310:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/09/1316:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.0-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή15/09/1316:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/09/1316:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/09/1316:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/09/1316:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/09/1316:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/09/1316:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-2 παρ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/09/1316:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη25/09/1316:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη25/09/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη25/09/1316:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.3-2 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη25/09/1316:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη25/09/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-4 παρ.
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη25/09/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη25/09/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη25/09/1316:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.4-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη25/09/1316:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη25/09/1316:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Δ.3-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη25/09/1316:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη25/09/1316:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη25/09/1316:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.7-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη25/09/1316:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη25/09/1316:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Τετάρτη25/09/1316:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-2 παρ.
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη02/10/1316:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη02/10/1316:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη02/10/1316:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη02/10/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Τετάρτη02/10/1316:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη02/10/1316:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.6-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη02/10/1316:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη23/10/1314:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Τετάρτη23/10/1315:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη23/10/1315:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη23/10/1315:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1 (πεν: 4-5)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη23/10/1315:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-2 παρ.
ΡΟΥΦ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη23/10/1315:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη23/10/1315:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη23/10/1315:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη23/10/1315:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη23/10/1315:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.6-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη23/10/1315:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-1 παρ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη23/10/1315:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη30/10/1314:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη30/10/1314:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη30/10/1314:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη30/10/1314:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Τετάρτη04/12/1314:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη04/12/1314:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1 (πεν: 3-2)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη04/12/1314:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1 παρ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη04/12/1314:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0 παρ.
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη04/12/1314:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη04/12/1314:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1 (πεν: 3-1)
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη04/12/1314:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη04/12/1314:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη08/01/1414:15ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-0 (πεν: 4-5)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη08/01/1414:15ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη08/01/1414:15ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη08/01/1414:15ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-1 παρ.


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη05/02/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη05/02/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη19/02/1414:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη19/02/1414:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΤΕΛΙΚΟΣ 43ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ)ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ)Τετάρτη12/03/1418:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-0