facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/01/1816:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.6-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/01/1817:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/01/1819:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/01/1811:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.6-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/01/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.6-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1819:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1817:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1817:15ΖΥΓΑΣ Π.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1820:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-8
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1817:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Κυριακή21/01/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/01/1819:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/01/1812:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο27/01/1818:30ΤΣΑΦΟΣ Β.4-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/01/1820:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1814:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.6-2
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦΠΕΥΚΗΣ Κυριακή28/01/1818:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1819:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/02/1811:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-4
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1813:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/02/1817:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/02/1818:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/02/1812:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-7
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/02/1819:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1811:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1811:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1814:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/02/1815:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/02/1817:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.6-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/02/1819:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/02/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/02/1813:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/02/1817:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-0
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1819:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/02/1819:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/02/1820:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/03/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/03/1817:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-1
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/03/1812:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Σ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/03/1817:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/03/1818:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/03/1820:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο10/03/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/03/1811:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/03/1815:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/03/1818:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.7-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1818:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.3-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/03/1817:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΡΟΥΦ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1811:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΡΦΗ Χ.0-9
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/03/1817:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΟΡΦΗ Χ.1-2
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/03/1811:15ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-2
ΡΟΥΦ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή18/03/1818:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/03/1818:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1820:15ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/03/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/03/1812:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/03/1817:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/03/1818:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/03/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/03/1815:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΦΛΩΡΟΣ Χ.4-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο31/03/1813:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/03/1816:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/03/1820:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΟΡΦΗ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/04/1819:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/04/1819:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1820:30ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/04/1812:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/04/1815:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.7-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/04/1818:45ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/04/1820:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/04/1811:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/04/1813:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/04/1810:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο21/04/1814:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/04/1818:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/04/1818:45ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΡΦΗ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-7
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/04/1819:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/04/1820:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ