facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/01/1816:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.6-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/01/1817:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/01/1819:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/01/1811:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.6-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/01/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.6-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1819:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1817:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1817:15ΖΥΓΑΣ Π.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1820:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1817:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Κυριακή21/01/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/01/1819:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Ρεπό: ΡΟΥΦ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ