facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/01/1816:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο13/01/1817:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/01/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/01/1817:30ΙΣΣΑ Α.3-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/01/1817:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/01/1817:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/01/1809:15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.7-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο20/01/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο20/01/1812:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Σάββατο20/01/1818:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή21/01/1810:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΒΥΡΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/01/1811:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.5-1
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/01/1810:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/1810:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο27/01/1813:00ΙΣΣΑ Α.0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο27/01/1819:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή28/01/1810:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή28/01/1817:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-3
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/02/1810:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/02/1810:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/02/1811:00ΣΑΡΡΗΣ Α.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο03/02/1812:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο03/02/1819:30ΠΕΓΙΟΣ Γ.0-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/02/1819:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/02/1810:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/02/1818:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/02/1819:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/02/1819:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/02/1809:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/02/1812:45ΠΕΓΙΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΒΥΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/02/1809:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1811:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο24/02/1812:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή25/02/1810:00ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή25/02/1811:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-6
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1819:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.0-0
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο03/03/1812:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο03/03/1819:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή04/03/1809:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.5-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/03/1810:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/03/1813:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/03/1813:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο10/03/1811:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/03/1811:30ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/03/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ.7-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/03/1813:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΛΩΡΟΣ Χ.0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο10/03/1818:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή11/03/1815:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο17/03/1809:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/03/1809:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ.5-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/03/1810:30ΙΣΣΑ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή18/03/1812:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή18/03/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/03/1817:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.1-4
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/03/1816:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο24/03/1817:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο24/03/1817:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.3-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο24/03/1818:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/03/1818:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/03/1820:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΛΩΡΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΓΟΥΔΗ Σάββατο31/03/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΡΦΗ Χ.1-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο31/03/1811:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο31/03/1819:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.0-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή01/04/1809:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή01/04/1810:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/04/1814:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/04/1809:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/04/1810:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ.3-1
ΒΥΡΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/04/1812:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.0-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/04/1819:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/04/1810:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή15/04/1819:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α.4-1
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/04/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο21/04/1811:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/04/1813:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/04/1814:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή22/04/1817:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/04/1819:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966