facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1812:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/01/1819:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1820:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.5-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/01/1812:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/01/1819:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή14/01/1820:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/01/1809:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/01/1812:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1817:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/01/1816:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/01/1817:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/01/1817:45ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/01/1809:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.6-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/01/1810:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/01/1811:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/01/1812:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1814:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/01/1819:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/02/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/02/1812:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/02/1817:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1817:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1818:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/02/1809:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/02/1813:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/02/1811:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/02/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/02/1812:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1817:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/02/1817:30ΜΑΡΔΑΣ Β.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/02/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/02/1809:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο24/02/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/02/1813:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1815:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/02/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/02/1816:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1816:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/02/1817:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/03/1809:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/03/1812:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.5-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/03/1819:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/03/1811:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή04/03/1812:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/03/1813:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.7-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/03/1819:45ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/03/1812:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1813:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-6
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1813:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο10/03/1815:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1819:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/03/1818:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/03/1819:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/03/1812:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/03/1813:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.1-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/03/1813:00ΤΣΑΦΟΣ Β.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1814:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/03/1819:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1819:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/03/1820:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/03/1809:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/03/1812:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/03/1814:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/03/1814:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο24/03/1816:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1816:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1817:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1810:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-7
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/03/1812:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/03/1812:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/03/1818:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/03/1820:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/04/1816:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/04/1809:15ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1810:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1810:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/04/1813:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο14/04/1817:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1818:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/04/1818:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/04/1811:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/04/1811:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/04/1811:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1812:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο21/04/1818:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/04/1819:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/04/1820:15ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-0