facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/01/1809:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/01/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/01/1813:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο13/01/1813:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/01/1816:00ΜΑΡΔΑΣ Β.4-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1817:15ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.7-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/01/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο20/01/1811:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/01/1817:30ΤΣΑΦΟΣ Β.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/01/1818:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/01/1809:45ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/01/1810:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή21/01/1815:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/01/1820:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ