facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος

Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο13/01/1809:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/01/1812:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1812:45ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/01/1817:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/01/1817:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1819:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/01/1818:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1809:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1817:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1819:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1819:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/01/1820:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο27/01/1811:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1815:45ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/01/1817:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/01/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο27/01/1819:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο27/01/1820:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή28/01/1809:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/02/1810:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο03/02/1810:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.5-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/02/1810:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1810:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/02/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1819:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/02/1819:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/02/1811:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/02/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/02/1817:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1819:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/02/1819:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο10/02/1820:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/02/1809:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο24/02/1809:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/02/1810:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/02/1810:45ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/02/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/02/1819:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/02/1819:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/02/1818:45ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/03/1814:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/03/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο03/03/1817:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/03/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή04/03/1809:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/03/1813:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/03/1820:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/03/1809:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/03/1810:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/03/1812:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/03/1818:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1819:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/03/1816:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/03/1820:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/03/1809:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/03/1811:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο17/03/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο17/03/1818:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1820:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/03/1818:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/03/1819:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/03/1811:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/03/1811:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1811:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/03/1812:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1818:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο24/03/1820:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΤΣΚΟΣ Τ.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή25/03/1817:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο31/03/1809:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΡΕΤΟΣ Δ.4-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/03/1810:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/03/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/03/1820:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1820:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/04/1809:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/04/1820:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1809:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1810:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/04/1811:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1814:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1819:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/04/1820:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή15/04/1820:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/04/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/04/1811:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/04/1812:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή22/04/1809:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή22/04/1818:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/04/1819:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/04/1820:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2