facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/01/1811:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.4-1
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/01/1817:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/01/1818:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/01/1810:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/01/1812:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1818:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/01/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/01/1812:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1814:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/01/1817:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή14/01/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή14/01/1818:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/01/1819:00ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/01/1810:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/01/1818:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/01/1820:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/01/1817:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/01/1819:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΒΥΡΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΒΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΒΥΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΒΥΡΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΒΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ