facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/01/1811:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/01/1817:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο06/01/1817:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/01/1819:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/01/1814:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1814:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/01/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/01/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/01/1819:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή14/01/1809:00ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/01/1817:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/01/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1820:15ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/01/1812:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/01/1813:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-5
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/01/1817:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1810:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/01/1817:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/01/1818:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/01/1820:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/01/1811:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/01/1812:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο27/01/1820:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή28/01/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/01/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/01/1817:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1819:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο03/02/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/02/1812:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/02/1815:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1817:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/02/1810:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1818:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1818:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/02/1810:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-5
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο10/02/1819:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1819:45ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/02/1820:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.4-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/02/1817:30ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/02/1818:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1820:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/02/1811:15ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο24/02/1811:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/02/1817:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.8-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/02/1819:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/02/1810:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1817:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1817:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/03/1812:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1812:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο03/03/1816:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/03/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/03/1819:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1820:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/03/1820:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/03/1813:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/03/1813:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/03/1820:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή11/03/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/03/1817:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/03/1820:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/03/1812:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/03/1817:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο17/03/1818:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/03/1818:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή18/03/1817:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1818:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/03/1809:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1809:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/03/1813:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/03/1814:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή25/03/1813:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/03/1818:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/03/1812:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο31/03/1818:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1810:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/04/1811:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/04/1820:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 0-3 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο14/04/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1819:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-6
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/04/1820:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/04/1812:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/04/1818:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/04/1818:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1