facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/01/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/01/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/01/1817:30ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/01/1817:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.6-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/01/1817:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή07/01/1819:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/01/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/01/1809:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/01/1811:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/01/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1817:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1817:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή14/01/1818:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1809:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/01/1810:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1812:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1812:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/01/1819:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/01/1814:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/01/1817:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/01/1809:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1810:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1812:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1809:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1817:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΙΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1817:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.6-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/01/1819:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1809:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1812:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/02/1817:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/02/1817:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή04/02/1810:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/02/1818:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/02/1819:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-8


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/02/1809:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/02/1809:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/02/1811:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1809:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1817:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/02/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/02/1809:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/02/1809:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/02/1810:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/02/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/02/1817:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή25/02/1810:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη07/03/1816:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/03/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/03/1810:45ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/03/1812:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/03/1810:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/03/1817:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/03/1817:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/03/1819:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/03/1810:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/03/1810:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1810:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/03/1811:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/03/1811:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.7-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1811:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή11/03/1813:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/03/1810:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/03/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/03/1811:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή18/03/1818:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/03/1818:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/03/1818:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή18/03/1820:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο24/03/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/03/1811:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/03/1814:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/03/1818:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/03/1819:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/03/1818:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/03/1810:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/03/1810:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1813:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/03/1813:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή01/04/1810:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/04/1814:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή01/04/1818:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1809:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/04/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0 α.α.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1812:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/04/1811:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/04/1817:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/04/1820:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-1