facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/01/1810:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/01/1811:00ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/01/1818:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή07/01/1810:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/01/1817:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/01/1817:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/01/1818:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/01/1810:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/01/1812:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/01/1820:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/01/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή14/01/1812:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1817:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1819:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/01/1810:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο20/01/1810:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/01/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/01/1811:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.6-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/01/1818:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1819:15ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/01/1819:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/01/1810:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο27/01/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/01/1817:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή28/01/1817:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/01/1817:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή28/01/1818:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή28/01/1819:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/02/1810:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/02/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/02/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/02/1815:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/02/1820:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/02/1817:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/02/1818:15ΖΥΓΑΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/02/1810:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/02/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/02/1819:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/02/1811:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή11/02/1818:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή11/02/1819:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/02/1819:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/02/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο24/02/1812:45ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/02/1814:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή25/02/1810:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή25/02/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/02/1818:15ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/02/1819:15ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/03/1810:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/03/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο03/03/1819:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/03/1819:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή04/03/1810:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/03/1817:15ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/03/1818:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/03/1809:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/03/1810:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/03/1812:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/03/1815:15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή11/03/1817:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή11/03/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.1-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/03/1819:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/03/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/03/1811:45ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/03/1819:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο17/03/1819:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή18/03/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/03/1818:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-4
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/03/1819:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/03/1811:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/03/1811:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/03/1812:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΖΥΓΑΣ Π.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1818:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή25/03/1814:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/03/1817:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/03/1819:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/03/1812:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/03/1815:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/03/1819:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/04/1818:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.5-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή01/04/1819:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.5-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή01/04/1819:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/04/1819:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/04/1809:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1809:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-6
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/04/1812:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/04/1812:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/04/1812:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/04/1813:30ΙΣΣΑ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-3
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή15/04/1818:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0