facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/01/1809:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/01/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.4-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/01/1817:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/01/1818:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή07/01/1812:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/01/1817:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/01/1817:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/01/1809:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/01/1817:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/01/1817:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/01/1818:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/01/1819:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1817:15ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή14/01/1819:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/01/1810:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1811:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο20/01/1817:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/01/1819:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/01/1820:15ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/01/1817:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.3-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1820:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/01/1809:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/01/1809:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/01/1809:45ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/01/1817:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/01/1820:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1817:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή28/01/1819:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/02/1812:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/02/1817:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/02/1817:45ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/02/1819:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/02/1819:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/02/1811:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/02/1819:30ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1809:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/02/1809:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/02/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1818:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/02/1819:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/02/1820:30ΙΣΣΑ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/02/1814:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1809:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/02/1817:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο24/02/1817:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-7
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1818:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/02/1818:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/02/1819:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Πέμπτη08/03/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/03/1809:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/03/1818:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.4-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/03/1818:45ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/03/1819:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή04/03/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/03/1819:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/03/1809:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/03/1809:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/03/1811:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/03/1818:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/03/1818:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/03/1818:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/03/1819:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/03/1811:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/03/1818:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο17/03/1818:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο17/03/1819:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/03/1819:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή18/03/1819:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/03/1811:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/03/1811:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/03/1812:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/03/1818:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/03/1820:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/03/1820:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/03/1816:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/03/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/03/1812:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.5-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/03/1819:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή01/04/1813:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/04/1818:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/04/1819:30ΖΥΓΑΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1811:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1813:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο14/04/1817:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/04/1818:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-4
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/04/1816:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/04/1818:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-6
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/04/1820:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1