facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος

Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/01/1809:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο06/01/1817:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/01/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/01/1819:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/01/1817:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/01/1817:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή07/01/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1809:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/01/1809:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/01/1811:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1812:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/01/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1817:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/01/1818:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/01/1809:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1810:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1810:45ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1811:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/01/1812:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.6-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1812:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/01/1817:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/01/1809:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο27/01/1809:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/01/1814:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο27/01/1817:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/01/1819:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/01/1817:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/01/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/02/1809:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1810:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1817:45ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/02/1817:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/02/1819:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη14/02/1815:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1809:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/02/1809:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο10/02/1809:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/02/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/02/1810:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1819:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/02/1817:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/02/1809:000-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/02/1809:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/02/1817:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1818:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη07/03/1815:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη07/03/1815:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη07/03/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 200/00/0000:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/03/1817:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/03/1817:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/03/1819:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/03/1817:30ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/03/1817:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/03/1819:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1809:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/03/1810:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/03/1817:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/03/1818:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/03/1818:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη14/03/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 10-3 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/03/1809:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/03/1810:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1818:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/03/1818:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/03/1820:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη21/03/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23-0 α.α.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο24/03/1811:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/03/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/03/1817:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/03/1818:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή25/03/1819:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/03/1819:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1809:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/03/1810:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1818:45ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/03/1819:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή01/04/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/04/1818:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 23-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/04/1813:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1819:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/04/1819:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1820:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/04/1819:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή15/04/1820:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-2