facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 6ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1710:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1712:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1713:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/10/1715:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή08/10/1710:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/10/1710:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο21/10/1712:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1712:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1713:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή22/10/1710:00


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ