facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 5ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 4ος Όμιλος
Ακαδημιών 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 19660-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1709:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/10/1712:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1717:15ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/10/1718:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ3-0 α.α.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1714:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/10/1709:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.8-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή22/10/1710:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή22/10/1711:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/11/1709:15ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/11/1712:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/11/1713:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/11/1717:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-6


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/11/1709:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο18/11/1712:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.6-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/11/1710:00ΙΣΣΑ Α.1-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/11/1716:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.8-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/12/1713:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο02/12/1713:15ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/12/1719:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/12/1717:15ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ