facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 3ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 2ος Όμιλος
Ακαδημιών 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1711:15ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1714:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1709:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/10/1715:30ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.9-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1712:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1713:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1711:30ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1712:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕΚΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/11/1710:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/11/1710:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/11/1711:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/11/1711:15ΙΣΣΑ Α.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/11/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.7-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1710:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1719:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4
ΠΟΨ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1709:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/11/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/11/1713:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο02/12/1710:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/12/1711:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-0
ΑΕΚ - ΠΟΨΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο02/12/1713:45ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.11-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/12/1710:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΟΨ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΨ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ