facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 3ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 2ος Όμιλος
Ακαδημιών 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1711:15ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1714:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1709:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/10/1715:30ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.9-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1712:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1713:15
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1710:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1711:30
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1712:00


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕΚ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΟΨ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚ


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕΚ - ΠΟΨ
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΟΨ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΨ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ