facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 2ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 1ος Όμιλος
Ακαδημιών 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/10/1712:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-0
ΡΟΥΦ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1713:15ΙΣΣΑ Α.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1718:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/10/1714:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/10/1716:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο21/10/1710:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1711:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-7
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1711:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-6
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1718:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1718:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/11/1712:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο04/11/1717:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1709:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή05/11/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/11/1719:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1712:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1717:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/11/1717:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/11/1719:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/11/1719:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1711:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.6-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1712:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/12/1715:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1719:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-8
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1717:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.7-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΡΟΥΦ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ