facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 2ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 1ος Όμιλος
Ακαδημιών 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/10/1712:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-0
ΡΟΥΦ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1713:15ΙΣΣΑ Α.4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1718:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/10/1714:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/10/1716:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο21/10/1710:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1711:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-7
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1711:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-6
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1718:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1718:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/11/1712:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο04/11/1717:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1709:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή05/11/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/11/1719:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1712:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1717:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/11/1717:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/11/1719:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/11/1719:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1711:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.6-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1712:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/12/1715:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1719:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-8
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1717:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.7-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/12/1711:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1712:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/12/1712:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.5-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/12/1717:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/12/1719:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.11-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/01/1810:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1817:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή14/01/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή14/01/1817:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/01/1817:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο27/01/1812:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/01/1812:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/01/1816:15ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-8
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/01/1819:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.6-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/01/1817:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/02/1814:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο10/02/1819:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.7-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/02/1819:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-4
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή11/02/1817:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/02/1819:15ΜΑΡΔΑΣ Β.0-7