facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 6ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1710:00ΖΗΣΗΣ Δ.2-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/09/1710:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1711:30ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο30/09/1712:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/10/1713:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/10/1713:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1712:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/10/1713:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο07/10/1719:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1713:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/10/1713:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/10/1712:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1712:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-8
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/10/1713:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/10/1716:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-5
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/10/1717:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/10/1712:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1710:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.6-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/10/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/10/1716:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/10/1718:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-5
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1718:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.6-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1718:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/11/1710:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/11/1712:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-4
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο04/11/1713:00ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-11
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/11/1716:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1713:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1711:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο11/11/1712:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/11/1713:00ΜΑΡΙΝΟΣ Α.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1717:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/11/1709:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/11/1710:15ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/11/1711:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο18/11/1716:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/11/1716:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο18/11/1717:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-9
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/11/1717:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1710:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/11/1711:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1711:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/11/1717:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/11/1717:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.6-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή26/11/1712:00ΜΑΡΙΝΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/12/1711:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/12/1712:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο02/12/1714:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-10
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/12/1718:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/12/1712:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/12/1712:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο09/12/1711:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/12/1712:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.6-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/12/1716:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/12/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/12/1719:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο09/12/1719:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1709:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο16/12/1712:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/12/1712:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/12/1710:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/12/1711:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/12/1711:45ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ