facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 6ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1710:00ΖΗΣΗΣ Δ.2-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/09/1710:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1711:30ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο30/09/1712:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/10/1713:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/10/1713:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1712:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/10/1713:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο07/10/1719:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1713:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/10/1713:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/10/1712:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1712:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-8
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/10/1713:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/10/1716:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-5
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/10/1717:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/10/1712:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1710:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/10/1710:30
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/10/1716:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/10/1718:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1718:30
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1718:30
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ