facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 5ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 4ος Όμιλος
Παμπαίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1710:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1711:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1711:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο07/10/1715:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/10/1718:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή08/10/1711:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-11


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1711:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1713:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1714:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/10/1719:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/10/1710:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/10/1720:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-9


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/10/1709:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1711:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο21/10/1711:45
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/10/1712:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1717:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/10/1711:45


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.