facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 4ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 3ος Όμιλος
Παμπαίδων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο30/09/1711:30ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.11-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/09/1712:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/09/1718:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1718:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/10/1711:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1718:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/10/1719:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1709:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1712:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1713:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-12
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1713:45ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/10/1714:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/10/1714:00ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/10/1719:45ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1712:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/10/1718:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1718:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.6-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο14/10/1720:15ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/10/1717:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.12-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/10/1717:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/10/1718:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/10/1714:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-5
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1714:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/10/1718:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή22/10/1713:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1718:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-5
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/11/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1719:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.5-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο04/11/1719:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή05/11/1710:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1717:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/11/1718:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1718:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/11/1712:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1712:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1717:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.6-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/11/1719:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή12/11/1711:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/11/1718:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1720:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/11/1710:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/11/1717:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1718:45ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/11/1718:45ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΡΟΥΦ Σάββατο18/11/1719:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/11/1710:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1717:15ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-8


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1712:45ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/11/1717:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο25/11/1719:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1720:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή26/11/1711:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.8-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1717:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/11/1718:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/12/1710:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/12/1717:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο02/12/1719:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.7-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1720:00ΙΣΣΑ Α.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:30ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/12/1717:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1719:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1709:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/12/1710:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1711:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/12/1718:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-6
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1718:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.6-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/12/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1719:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1711:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/12/1712:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/12/1718:45
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1720:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/12/1715:15
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/12/1716:45


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ