facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 3ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 2ος Όμιλος
Παμπαίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/09/1709:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-5
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1710:30ΖΥΓΑΣ Π.0-6
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1711:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-10
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο30/09/1712:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο30/09/1713:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1713:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1709:45ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.10-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο07/10/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-5
ΑΕΚ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή08/10/1710:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1710:45ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1718:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-3 α.α.
Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/10/1709:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο14/10/1709:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-9
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/10/1710:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1713:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/10/1710:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1713:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-5
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1710:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/10/1710:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1710:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1710:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή22/10/1713:30
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕΚ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕΚ - ΠΕΥΚΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚ
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Ρεπό: ΑΕΚ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ