facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 2ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 1ος Όμιλος
Παμπαίδων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/09/1712:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/09/1713:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1713:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.7-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο30/09/1720:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/09/1720:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.8-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή01/10/1712:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1709:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-5
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1712:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.7-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1718:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1720:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/10/1710:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.8-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο14/10/1709:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο14/10/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1713:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1718:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/10/1715:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/10/1717:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1710:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1711:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1713:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/10/1716:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/10/1720:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-10
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/11/1709:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο04/11/1709:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1712:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-8
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1717:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή05/11/1719:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1719:45ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/11/1709:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1719:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/11/1709:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/11/1714:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/11/1720:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1719:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1719:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή19/11/1713:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/11/1717:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/11/1719:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/11/1720:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/11/1711:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/11/1713:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/11/1718:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1719:15ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή26/11/1709:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1713:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1709:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1712:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/12/1712:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/12/1717:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/12/1719:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1712:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.5-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/12/1709:15ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο09/12/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.9-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1712:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/12/1717:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1717:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1719:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.5-1
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1711:30
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/12/1717:30
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1717:30
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο16/12/1719:15
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/12/1714:00
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ