facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 1ος Όμιλος

Παμπαίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/10/1710:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.6-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/10/1711:45ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/10/1712:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1713:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1720:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή08/10/1718:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.11-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1710:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/10/1710:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/10/1711:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.5-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1718:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1720:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1720:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/10/1711:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π.8-0
ΡΟΥΦ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1711:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/10/1718:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-4
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1718:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1720:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/10/1718:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/11/1711:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/11/1711:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.10-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/11/1712:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/11/1712:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1717:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1717:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/11/1712:45ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/11/1713:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο11/11/1717:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/11/1715:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/11/1717:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1719:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/11/1709:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/11/1711:45ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/11/1712:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1712:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β.5-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1719:15ΖΥΓΑΣ Π.10-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1719:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο25/11/1709:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1719:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο25/11/1719:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1718:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1710:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1711:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/12/1711:45ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-8
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1712:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.7-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/12/1713:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1717:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/12/1709:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/12/1711:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1717:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-10
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/12/1717:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1717:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-5
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/12/1719:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/12/1711:45
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1712:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/12/1712:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1712:45
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΡΟΥΦ Σάββατο16/12/1717:30
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/12/1719:30


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ