facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 6ος Όμιλος

<< Παίδων 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1711:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.7-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/09/1713:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1718:45ΖΥΓΑΣ Π.8-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1718:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο23/09/1719:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/09/1710:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.4-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/09/1719:15ΖΥΓΑΣ Π.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/09/1710:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1711:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-8
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1712:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/09/1712:45ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/09/1713:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/09/1718:45ΖΥΓΑΣ Π.3-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/10/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.6-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1711:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1712:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1720:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/10/1710:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1718:15ΙΣΣΑ Α.4-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1720:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/10/1720:15ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/10/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/10/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-5
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1718:30ΙΣΣΑ Α.0-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/10/1718:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1720:00ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΡΟΥΦΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/10/1720:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1711:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/10/1720:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή22/10/1712:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/10/1717:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1718:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-5
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Κυριακή22/10/1718:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1720:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/10/1716:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/10/1717:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/10/1719:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/10/1710:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.5-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/10/1712:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/10/1717:15ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/10/1717:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1717:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο04/11/1718:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/11/1718:45ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1720:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/11/1720:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-0
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1718:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή05/11/1719:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-8


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/11/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-5
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο11/11/1711:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο11/11/1720:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1720:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1719:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/11/1719:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/11/1720:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1717:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/11/1719:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/11/1720:15ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1718:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/11/1718:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-6
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1719:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/11/1720:15ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή26/11/1717:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/11/1717:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.5-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/11/1719:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1720:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/12/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1717:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή03/12/1710:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΡΟΥΦΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/12/1717:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/12/1718:45ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.8-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/12/1720:15ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1720:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1712:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-6
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1712:45ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/12/1719:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/12/1720:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1
ΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή10/12/1717:30ΤΣΑΦΟΣ Β.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/12/1719:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1720:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1711:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/12/1711:15
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1712:30
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/12/1717:30
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/12/1718:30
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1717:15
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/12/1719:30