facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 5ος Όμιλος

<< Παίδων 4ος Όμιλος
Παίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο23/09/1709:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/09/1709:45ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/09/1718:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/09/1720:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1709:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή24/09/1712:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.9-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣΤΑΜΑΤΑΣΚυριακή24/09/1712:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.11-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ0-3 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο30/09/1710:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/09/1711:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο30/09/1715:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/09/1719:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή01/10/1710:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή01/10/1711:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο07/10/1710:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1711:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1712:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/10/1717:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1718:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΤΑΜΑΤΑΣΤετάρτη13/12/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/10/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/10/1711:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/10/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/10/1719:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή15/10/1710:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη20/12/1718:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο21/10/1710:00ΙΣΣΑ Α.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1711:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/10/1718:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1709:30ΙΣΣΑ Α.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/10/1718:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο28/10/1714:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/10/1717:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή29/10/1710:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/10/1711:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1713:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/11/1709:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-5
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/11/1710:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/11/1711:15ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/11/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/11/1719:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/11/1719:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/11/1710:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/11/1712:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο11/11/1714:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/11/1717:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/11/1718:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή12/11/1710:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ0-3 α.α.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1717:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-0
ΠΕΥΚΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/11/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/11/1711:45ΖΥΓΑΣ Π.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/11/1713:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1718:00ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/11/1718:45ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-7


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/11/1709:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο25/11/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο25/11/1718:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/11/1719:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή26/11/1709:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.5-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/11/1712:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/12/1717:15ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/12/1710:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/12/1711:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Κυριακή03/12/1717:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/12/1719:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1720:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο09/12/1709:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/12/1711:30ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο09/12/1716:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/12/1719:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/12/1709:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή10/12/1711:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο16/12/1713:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-4
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/12/1717:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1718:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο16/12/1718:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/12/1719:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.5-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/12/1719:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.