facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 4ος Όμιλος

<< Παίδων 3ος Όμιλος
Παίδων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/09/1709:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-3
ΒΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/09/1709:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-10
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/09/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/09/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/09/1711:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο23/09/1712:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/09/1719:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/09/1710:45ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο30/09/1711:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο30/09/1711:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/09/1711:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο30/09/1711:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1713:30ΖΗΣΗΣ Δ.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1718:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/10/1711:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-5
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1715:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1718:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1718:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-4
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/10/1720:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/10/1710:00ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1713:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/10/1711:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1711:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΥΡΩΝΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο14/10/1712:00ΙΣΣΑ Α.6-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/10/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1712:30ΧΙΟΝΗΣ Α.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1720:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/10/1711:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.7-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1709:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.6-0
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/10/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-11
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/10/1718:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1718:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-5
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/10/1710:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1713:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/10/1718:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο28/10/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο28/10/1718:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-9
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/10/1710:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή29/10/1710:30ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή29/10/1711:00ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/10/1711:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/10/1713:00ΙΣΣΑ Α.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/11/1709:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.7-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/11/1717:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/11/1717:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-4
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/11/1719:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/11/1719:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/11/1717:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/11/1719:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/11/1710:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο11/11/1711:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/11/1713:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.9-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο11/11/1717:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο11/11/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/11/1718:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή12/11/1711:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/11/1710:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο18/11/1711:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/11/1712:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/11/1717:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-4
ΒΥΡΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/11/1717:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-7
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/11/1719:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή19/11/1715:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο25/11/1711:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-6
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο25/11/1711:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο25/11/1711:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο25/11/1717:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο25/11/1717:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο25/11/1718:00ΣΑΡΡΗΣ Α.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/11/1719:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.7-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/12/1709:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο02/12/1710:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο02/12/1714:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/12/1718:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-8
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/12/1719:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/12/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή03/12/1713:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/12/1709:15ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/12/1711:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο09/12/1711:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο09/12/1719:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-7
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/12/1710:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.6-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή10/12/1710:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/12/1713:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/12/1709:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/12/1709:30
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο16/12/1711:45
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο16/12/1716:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/12/1717:30
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή17/12/1714:45
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/12/1717:15