facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 3ος Όμιλος

<< Παίδων 2ος Όμιλος
Παίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/09/1710:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/09/1712:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/09/1717:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο23/09/1718:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή24/09/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/09/1718:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο30/09/1710:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/09/1713:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/09/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή01/10/1713:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.5-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/10/1714:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/10/1718:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-5
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/10/1712:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/10/1714:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1714:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/10/1716:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή08/10/1709:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.5-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/10/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.7-0
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1713:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/10/1713:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/10/1713:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/10/1714:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/10/1719:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-7
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/10/1719:15ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.3-3
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο21/10/1710:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/10/1712:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/10/1710:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή22/10/1715:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.5-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/10/1718:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/10/1720:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/10/1718:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή29/10/1713:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/10/1713:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/10/1718:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-6
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/10/1718:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/10/1718:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο04/11/1710:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο04/11/1713:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/11/1714:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/11/1716:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/11/1709:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/11/1717:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.6-1
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο11/11/1710:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.5-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/11/1716:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/11/1717:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/11/1719:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/11/1712:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/11/1718:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/11/1709:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο18/11/1710:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή19/11/1710:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.3-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/11/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/11/1719:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο25/11/1711:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1713:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο25/11/1717:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/11/1719:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/11/1710:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/11/1719:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/12/1710:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/12/1710:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/12/1712:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο02/12/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/12/1716:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/12/1719:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο09/12/1711:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/12/1714:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/12/1717:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.8-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/12/1718:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/12/1709:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/12/1714:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο16/12/1710:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/12/1710:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο16/12/1715:00ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/12/1717:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/12/1720:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/12/1718:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ