facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 2ος Όμιλος

<< Παίδων 1ος Όμιλος
Παίδων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1709:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1712:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/09/1712:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-5
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/09/1718:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1718:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-10
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή24/09/1710:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/09/1718:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/09/1709:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/09/1710:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/09/1711:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/09/1718:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/10/1710:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή01/10/1712:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή01/10/1720:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/10/1710:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/10/1710:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/10/1712:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1712:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1713:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-8
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1720:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή08/10/1712:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο14/10/1710:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.5-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/10/1712:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/10/1712:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1713:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1720:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/10/1712:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή15/10/1712:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/10/1709:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1711:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1712:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1713:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1718:30ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/10/1718:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή22/10/1719:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/10/1718:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/10/1710:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-8
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή29/10/1711:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/10/1716:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1717:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1719:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/11/1709:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/11/1710:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/11/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1711:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1719:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/11/1710:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1710:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο11/11/1712:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-3
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1712:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/11/1716:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1717:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή12/11/1710:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/11/1714:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/11/1720:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1709:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1710:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/11/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.6-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1711:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/11/1711:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1717:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη29/11/1715:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/11/1709:45ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο25/11/1711:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1712:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1717:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1717:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-9
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1715:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή26/11/1720:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1709:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.6-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1710:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/12/1717:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1719:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/12/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/12/1712:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/12/1711:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/12/1711:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/12/1712:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1712:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/12/1717:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/12/1718:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/12/1712:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1710:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο16/12/1710:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1716:30
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο16/12/1717:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1719:30
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/12/1710:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/12/1720:30