facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 1ος Όμιλος

Παίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1709:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/09/1710:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-7
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/09/1717:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1718:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/09/1718:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/09/1709:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/09/1712:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/09/1713:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1718:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/09/1719:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1720:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/10/1709:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/10/1700:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-3 α.α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1713:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1718:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1720:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/10/1711:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1720:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ3-0 α.α.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/10/1710:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο14/10/1712:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.5-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/10/1718:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/10/1720:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/10/1720:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1709:00ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1712:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1713:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1718:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1720:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/10/1717:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/10/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.5-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/10/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/10/1717:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/10/1719:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/11/1710:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1710:45ΤΣΑΦΟΣ Β.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1719:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1719:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1719:30ΣΑΡΡΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο11/11/1709:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.11-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1717:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1719:15ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/11/1714:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/11/1719:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 10-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.5-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1711:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/11/1717:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1717:30ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/11/1719:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο25/11/1710:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.5-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/11/1717:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.5-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/11/1719:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/11/1718:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1719:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/11/1719:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/12/1711:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1719:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/12/1709:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/12/1719:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο09/12/1709:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1717:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1717:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/12/1717:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/12/1717:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1711:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/12/1711:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1713:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή17/12/1709:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/12/1717:30
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ