facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 8ος Όμιλος

<< Νέων 7ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή01/10/1711:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-3
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή01/10/1717:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/10/1719:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/10/1719:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/10/1720:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/10/1714:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/10/1718:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1719:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/10/1718:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/10/1719:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/10/1716:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/10/1717:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/10/1718:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/10/1718:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/10/1719:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/10/1716:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1720:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή22/10/1717:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/10/1718:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/10/1718:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/11/1713:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/11/1715:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/11/1712:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή05/11/1717:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1718:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/11/1712:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/11/1715:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/11/1717:30ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/11/1717:45ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-3
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/11/1711:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/11/1712:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/11/1717:45ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/11/1718:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/11/1719:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.5-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή26/11/1717:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.1-6
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/11/1717:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/11/1717:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/11/1717:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/11/1719:15ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-4
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/12/1713:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/12/1719:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/12/1717:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/12/1717:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή03/12/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/12/1709:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο09/12/1713:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/12/1712:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/12/1719:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/12/1720:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-0
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο16/12/1711:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/12/1717:15ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/12/1717:15ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/12/1717:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή17/12/1717:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ