facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 7ος Όμιλος

<< Νέων 6ος Όμιλος
Νέων 8ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/09/1709:000-3 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/09/1710:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.5-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/09/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο30/09/1713:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή01/10/1710:30ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/10/1719:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/10/1709:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1711:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1713:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1716:15ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/10/1714:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/10/1719:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1709:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/10/1712:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο14/10/1713:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1718:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή15/10/1710:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/10/1710:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/10/1712:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/10/1713:15
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1720:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή22/10/1710:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ