facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 7ος Όμιλος

<< Νέων 6ος Όμιλος
Νέων 8ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/09/1709:000-3 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/09/1710:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.5-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/09/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/09/1713:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή01/10/1710:30ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/10/1719:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/10/1709:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1711:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1713:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1716:15ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/10/1714:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/10/1719:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1709:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/10/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/10/1712:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/10/1713:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1718:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή15/10/1710:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/10/1710:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/10/1712:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/10/1713:15ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/10/1716:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1720:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή22/10/1710:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/11/1709:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/11/1710:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/11/1710:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/11/1711:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή05/11/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/11/1719:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1712:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/11/1717:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή12/11/1710:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/11/1712:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή12/11/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/11/1717:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/11/1709:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/11/1710:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/11/1717:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/11/1717:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή19/11/1713:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/11/1717:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/11/1710:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/11/1712:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή26/11/1710:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή26/11/1710:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/11/1712:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/11/1712:45ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/12/1712:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/12/1717:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/12/1718:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-4
ΒΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/12/1713:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/12/1719:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/12/1720:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/12/1709:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/12/1710:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/12/1712:45ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/12/1718:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.6-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή10/12/1709:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.6-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/12/1712:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/12/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/12/1717:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1719:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/12/1712:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/12/1717:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/12/1719:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.