facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 6ος Όμιλος

<< Νέων 5ος Όμιλος
Νέων 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Σάββατο30/09/1709:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.4-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/09/1709:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1713:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1720:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1709:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1719:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1709:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.0-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο07/10/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο07/10/1713:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή08/10/1717:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1720:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1718:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/10/1718:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1718:30ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1709:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1709:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1711:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/10/1711:45
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή22/10/1711:30
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1718:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ