facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 5ος Όμιλος

<< Νέων 4ος Όμιλος
Νέων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1709:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο30/09/1710:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο30/09/1713:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1719:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/10/1719:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1720:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο07/10/1709:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1712:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο07/10/1717:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή08/10/1710:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-9
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1718:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/10/1713:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/10/1719:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή15/10/1713:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/10/1718:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1720:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/10/1709:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/10/1713:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο21/10/1716:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/11/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο04/11/1710:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/11/1715:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/11/1717:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-7
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/11/1718:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/11/1709:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο11/11/1710:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.8-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/11/1717:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/11/1718:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1718:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/11/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1712:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1717:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/11/1719:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή19/11/1710:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/11/1711:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο25/11/1714:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/11/1717:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/11/1714:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/11/1720:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/12/1710:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/12/1712:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/12/1709:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/12/1718:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/12/1720:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο09/12/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/12/1718:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή10/12/1718:00ΙΣΣΑ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή10/12/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/12/1720:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ