facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 5ος Όμιλος

<< Νέων 4ος Όμιλος
Νέων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1709:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο30/09/1710:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο30/09/1713:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1719:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/10/1719:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1720:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ0-3 α.α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο07/10/1709:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1712:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο07/10/1717:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή08/10/1710:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-9
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1718:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/10/1713:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/10/1719:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή15/10/1713:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/10/1718:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1720:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/10/1709:30
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1709:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο21/10/1711:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο21/10/1713:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:15


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ