facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 4ος Όμιλος

<< Νέων 3ος Όμιλος
Νέων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/09/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.6-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1710:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/09/1711:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/09/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/09/1719:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1720:30ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-5
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/09/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/09/1711:15ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/09/1713:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1720:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1719:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1720:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/10/1710:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1710:45ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο07/10/1711:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1718:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή08/10/1710:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/10/1718:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1718:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/10/1718:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/10/1719:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/10/1719:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1720:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-7
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/10/1709:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.6-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/10/1710:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/10/1712:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1718:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.7-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/10/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή22/10/1711:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/10/1715:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/10/1717:30ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/10/1717:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.7-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/10/1712:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/10/1717:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/10/1718:45ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/11/1709:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/11/1717:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΠΛΑΤΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/11/1710:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/11/1717:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.5-2
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1711:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/11/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1718:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/11/1717:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1717:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-4
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/11/1709:45ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.6-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/11/1710:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.5-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/11/1718:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/11/1717:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1720:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο25/11/1717:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1717:15ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1717:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1717:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1719:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-6
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/12/1709:45ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/12/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1711:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/12/1717:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.4-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/12/1717:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1717:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1719:45ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/12/1710:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1717:15ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/12/1717:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.5-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/12/1717:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1709:30
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/12/1711:30
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1717:15
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/12/1717:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/12/1717:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1720:00
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ