facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 3ος Όμιλος

<< Νέων 2ος Όμιλος
Νέων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/09/1709:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/09/1710:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο23/09/1717:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.7-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/09/1718:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.5-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1720:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/09/1712:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-1
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/09/1711:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/09/1719:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/09/1719:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/09/1720:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1713:45ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1719:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-6
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/10/1709:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/10/1710:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1718:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1718:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/10/1719:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/10/1712:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-1
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/10/1716:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο14/10/1718:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/10/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.7-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/10/1720:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/10/1712:45ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/10/1720:15ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.10-0
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/10/1710:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1718:15
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/10/1718:45
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/10/1719:45
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/10/1716:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή22/10/1717:00
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ