facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 2ος Όμιλος

<< Νέων 1ος Όμιλος
Νέων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1710:30ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1711:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1719:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.6-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/09/1720:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1720:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-5
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο30/09/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1710:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1711:30ΧΙΟΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.6-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/09/1711:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/09/1719:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/10/1719:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1709:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1709:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/10/1710:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1711:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1719:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1709:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1710:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/10/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1711:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/10/1712:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/10/1713:30ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1709:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-6
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1718:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1719:00ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/10/1719:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1718:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1718:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1720:15ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/10/1716:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/10/1717:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/10/1718:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/10/1718:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή29/10/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/10/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1717:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.7-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1709:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/11/1712:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/11/1711:45ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/11/1712:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1717:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1717:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1719:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1709:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο11/11/1710:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1710:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/11/1710:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/11/1717:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/11/1719:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/11/1710:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/11/1710:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1717:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/11/1717:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-9
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή19/11/1718:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή19/11/1719:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 00/00/0000:003-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/11/1709:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1710:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1711:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1712:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/11/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1717:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/12/1709:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/12/1709:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/12/1710:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1717:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/12/1718:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-3
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3-0 α.α.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/12/1709:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/12/1711:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/12/1715:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/12/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/12/1718:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/12/1710:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1717:30
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/12/1712:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/12/1717:30
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/12/1717:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/12/1719:30
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ, ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1, ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ, ΑΕ ΙΛΙΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2, ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2, ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2