facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 1ος Όμιλος

Νέων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/09/1709:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/09/1710:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1710:45ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-6
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/09/1713:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/09/1711:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-7
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή24/09/1719:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/09/1709:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/09/1709:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/09/1709:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1709:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή01/10/1710:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/10/1719:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-3
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/10/1718:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1720:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/10/1718:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1718:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή08/10/1720:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/10/1709:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1711:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-7
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1718:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή15/10/1710:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/10/1718:15ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.6-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1718:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-6
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1709:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1710:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1710:45ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1711:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1720:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1720:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/10/1716:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/10/1718:00ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1711:45ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-8
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1717:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1719:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/11/1710:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/11/1717:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/11/1719:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/11/1717:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1709:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/11/1709:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1717:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1713:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.5-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/11/1717:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1717:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-8
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1709:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1709:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/11/1709:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή19/11/1717:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/11/1717:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/11/1719:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/11/1709:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/11/1709:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1709:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1710:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/11/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/11/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1709:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1709:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1717:30ΖΥΓΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/12/1717:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1709:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/12/1709:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/12/1710:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1711:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/12/1718:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1719:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1709:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/12/1709:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/12/1709:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1710:00
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή17/12/1710:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/12/1717:30
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1