facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/09/1716:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΙΩΤΗ Α.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/09/1716:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.2-6
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.6-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/10/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1716:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/10/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/10/1716:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1716:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-5
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/10/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1710:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/10/1716:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/10/1716:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/10/1716:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/10/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1713:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-0
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/11/1715:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/11/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1712:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή05/11/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/11/1715:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή12/11/1709:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/11/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή12/11/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή19/11/1709:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1709:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/11/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-5
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη29/11/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο25/11/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/11/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1712:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή26/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/11/1715:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/12/1711:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1712:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1712:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/12/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/12/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-6
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/12/1715:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-5
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/12/1715:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή10/12/1709:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/12/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1711:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.5-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/12/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/12/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1709:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/12/1709:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-5
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/12/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή17/12/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-7
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/12/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/01/1815:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/01/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή07/01/1811:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/01/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/01/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/01/1810:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/01/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1812:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/01/1815:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1815:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή21/01/1809:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/01/1811:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/01/1811:30
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/01/1815:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/01/1815:00
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΕΟΝΤΕΣ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑ
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ