facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/09/1716:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΙΩΤΗ Α.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/09/1716:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.2-6
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.6-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/10/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1716:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/10/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/10/1716:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1716:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-5
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/10/1710:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1710:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/10/1716:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/10/1716:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/10/1716:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/10/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1713:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-0
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/11/1715:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/11/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1712:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή05/11/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/11/1715:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή12/11/1709:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/11/1711:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή12/11/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή19/11/1709:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1709:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/11/1711:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/11/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΕΟΝΤΕΣ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑ
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ