facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010