facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/09/1716:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1711:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1713:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-6
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/10/1716:00ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.7-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1716:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/10/1709:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/10/1716:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1709:30ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/10/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/10/1711:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1716:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1711:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-4
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο04/11/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1709:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/11/1715:00ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1709:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή12/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-4
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1715:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο18/11/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1715:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1709:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/11/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΙΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010