facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1716:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/09/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/10/1711:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/10/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/10/1712:15ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-6
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1711:00ΙΣΣΑ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή08/10/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/10/1711:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/10/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1716:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/10/1710:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/10/1711:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/10/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1713:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/10/1716:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-7
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/10/1711:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/10/1712:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/11/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1709:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1711:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/11/1715:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/11/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/11/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/11/1712:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/11/1715:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1712:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/11/1712:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη29/11/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/11/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή26/11/1711:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1711:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή26/11/1714:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1709:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/12/1715:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/12/1709:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή10/12/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/12/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/12/1709:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή17/12/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1712:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/01/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή07/01/1811:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/01/1811:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.5-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/01/1811:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/01/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1815:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/01/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1809:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή14/01/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο20/01/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1811:00ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή21/01/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/01/1811:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο27/01/1815:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/01/1809:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/01/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.9-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή28/01/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1811:30ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/02/1815:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/02/1809:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/02/1811:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή04/02/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/02/1811:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/02/1811:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/02/1815:00ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο10/02/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1809:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/02/1811:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/02/1811:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/02/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/02/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/02/1815:00ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-4
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/02/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1811:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/02/1815:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.3-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο03/03/1815:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή04/03/1811:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/03/1811:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/03/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/03/1815:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1815:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/03/1815:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/03/1810:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΙΛΙΟΥ Κυριακή11/03/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.5-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή11/03/1815:30ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/03/1815:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/03/1815:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/03/1815:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1809:00ΖΥΓΑΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή18/03/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1812:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο31/03/1816:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1816:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/04/1811:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/04/1811:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή01/04/1811:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/04/1813:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/04/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/04/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/04/1811:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/04/1811:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/04/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/04/1816:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.3-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/04/1816:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.9-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/04/1810:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/04/1811:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή22/04/1811:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/04/1811:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/04/1811:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-4
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/04/1810:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.7-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή29/04/1810:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/04/1813:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή29/04/1814:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/04/1817:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή06/05/1810:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/05/1810:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/05/1817:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή06/05/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/05/1817:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/05/1817:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-7
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ