facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/09/1716:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/09/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/10/1711:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/10/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/10/1712:15ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-6
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1711:00ΙΣΣΑ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή08/10/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή08/10/1711:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/10/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/10/1716:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/10/1710:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/10/1711:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/10/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1713:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/10/1716:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-7
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/10/1711:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/10/1712:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/11/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1709:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1711:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/11/1715:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/11/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/11/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/11/1712:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/11/1715:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1712:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/11/1712:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη29/11/1716:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/11/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή26/11/1711:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/11/1711:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή26/11/1714:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΙΛΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/12/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1709:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/12/1715:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/12/1709:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή10/12/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/12/1711:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/12/1709:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή17/12/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1712:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/01/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή07/01/1811:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/01/1811:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.5-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/01/1811:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/01/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1815:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/01/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1809:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή14/01/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο20/01/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/01/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1811:00ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή21/01/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/01/1811:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ