facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (Θέσεις 7-8-9) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο23/09/1716:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/09/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ