facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (Θέσεις 7-8-9) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο23/09/1716:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/09/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1716:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/09/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/10/1713:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1716:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΒΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/10/1716:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1716:15ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1713:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1716:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/10/1716:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/10/1716:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο21/10/1716:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/10/1716:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1716:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1716:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/10/1716:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-4
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/10/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο04/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/11/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο18/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1715:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΥΡΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ