facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/09/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/09/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/09/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.6-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο30/09/1716:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-4
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο30/09/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/09/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή01/10/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1716:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1716:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.6-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/10/1716:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο14/10/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/10/1716:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/10/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή15/10/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1716:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/10/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/10/1716:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1716:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/10/1716:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/10/1716:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Σάββατο28/10/1716:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΩΤΗ Α.0-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/10/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΕΤΣΗ Μ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/10/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/10/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή29/10/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή29/10/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/11/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο04/11/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/11/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/11/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο11/11/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/11/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/11/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή12/11/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή12/11/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΙΩΤΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο18/11/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΡΟΥΦ Σάββατο25/11/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο25/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή26/11/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/12/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.5-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/12/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/12/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/12/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή03/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/12/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/12/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/12/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΟΥΔΗ Κυριακή10/12/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/12/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/12/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.3-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/12/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΡΟΥΦ Σάββατο16/12/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/12/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο06/01/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/01/1815:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/01/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/01/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/01/1815:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/01/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή07/01/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/01/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο13/01/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/01/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή14/01/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/01/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/01/1815:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή21/01/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/01/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.4-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΟΥΔΗ Σάββατο27/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/01/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή28/01/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.5-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή28/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/02/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-4
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/02/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/02/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/02/1815:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/02/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-4
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή04/02/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/02/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο10/02/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/02/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/02/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/02/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Α.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/02/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/02/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/02/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/02/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/02/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή25/02/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο03/03/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/03/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/03/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/03/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/03/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/03/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/03/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/03/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1815:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/03/1815:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/03/1815:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/03/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/03/1815:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/03/1815:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή11/03/1815:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/03/1815:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο17/03/1815:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1815:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/03/1815:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/03/1815:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/03/1815:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/03/1815:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-7


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1816:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/04/1816:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/04/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή01/04/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή01/04/1816:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/04/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1816:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/04/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/04/1816:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/04/1816:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/04/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή15/04/1816:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή15/04/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/04/1816:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο21/04/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/04/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Σάββατο21/04/1816:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/04/1816:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/04/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/04/1816:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.8-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/04/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/04/1817:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/04/1817:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/04/1817:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/04/1817:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-5
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/04/1817:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/04/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-5
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή29/04/1817:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο05/05/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/05/1817:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/05/1817:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/05/1817:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/05/1817:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/05/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/05/1817:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/05/1817:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο12/05/1817:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο12/05/1817:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/05/1817:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-5
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/05/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/05/1817:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/05/1817:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/05/1817:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/05/1817:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/05/1817:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/05/1817:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/05/1817:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/05/1817:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/05/1817:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/05/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1817:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1