facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/09/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/09/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/09/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ