facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-3ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/09/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/09/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/09/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/09/1716:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.5-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/09/1716:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/09/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/10/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.7-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/10/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή01/10/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/10/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.2-6
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/10/1711:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/10/1716:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/10/1716:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/10/1711:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/10/1711:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/10/1716:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/10/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή15/10/1716:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.7-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/10/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/10/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/10/1716:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/10/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/10/1716:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή29/10/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/10/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/10/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/10/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/10/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/11/1711:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1712:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή05/11/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.6-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/11/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/11/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/11/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/11/1711:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή19/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή26/11/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/11/1711:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/12/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/12/1711:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/12/1712:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή03/12/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π.2-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/12/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/12/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/12/1710:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-5
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/12/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/12/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/12/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.5-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/12/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/12/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/12/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/12/1711:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή17/12/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/01/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/01/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/01/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/01/1811:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/01/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/01/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/01/1815:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/01/1811:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/01/1811:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΙΛΙΟΥ Κυριακή14/01/1811:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/01/1811:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.0-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.5-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή14/01/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/01/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/01/1811:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/01/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή21/01/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/01/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/01/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή28/01/1811:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή28/01/1811:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή28/01/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή28/01/1815:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/02/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1815:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο03/02/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/02/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/02/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/02/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/02/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή04/02/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο10/02/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/02/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/02/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/02/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/02/1811:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/02/1811:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/02/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/02/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο24/02/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/02/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/02/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/02/1811:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/02/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/02/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/02/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/03/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο03/03/1815:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο03/03/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/03/1811:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/03/1811:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/03/1811:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/03/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/03/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1815:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/03/1815:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή11/03/1811:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/03/1811:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/03/1815:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/03/1815:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/03/1815:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/03/1815:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/03/1815:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/03/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή18/03/1811:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή18/03/1811:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/03/1815:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/03/1815:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή18/03/1815:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1815:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο31/03/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/03/1816:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/03/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/04/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/04/1811:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/04/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/04/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/04/1816:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1816:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/04/1811:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/04/1816:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή15/04/1816:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/04/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/04/1816:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/04/1816:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/04/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/04/1811:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/04/1811:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/04/1816:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/04/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/04/1816:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/04/1817:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο28/04/1817:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/04/1817:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/04/1817:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-7
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/04/1817:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/04/1817:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/05/1817:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/05/1817:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/05/1817:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/05/1817:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/05/1817:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/05/1817:00ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/05/1817:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/05/1817:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/05/1817:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/05/1817:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/05/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή13/05/1817:00ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/05/1817:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/05/1817:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/05/1817:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/05/1817:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/05/1817:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.6-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/05/1817:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/05/1817:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/05/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/05/1817:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/05/1810:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1