facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/09/1717:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή17/09/1717:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/09/1717:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/09/1717:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1711:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/09/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.6-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ