facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/09/1717:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή17/09/1717:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/09/1717:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/09/1717:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1711:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/09/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.6-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/10/1710:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/10/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-2
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/10/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο07/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1716:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/10/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή08/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/10/1716:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/10/1716:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/10/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο21/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/10/1716:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή22/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1716:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή29/10/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/10/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/10/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/11/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή05/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.5-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή12/11/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή12/11/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/11/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/11/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή19/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο25/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/11/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή26/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή03/12/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/12/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή03/12/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/12/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/12/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο06/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/01/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή07/01/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/01/1815:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/01/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή14/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/01/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/01/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/01/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ