facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/09/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/09/1717:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/09/1717:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/09/1717:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/09/1711:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή17/09/1717:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/09/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/09/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή24/09/1716:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/09/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΥΚΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΕΥΚΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ