facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/09/1717:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/09/1717:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/09/1717:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/09/1717:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/09/1711:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή17/09/1717:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/09/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/09/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή24/09/1716:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/09/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/09/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο30/09/1716:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1716:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο30/09/1716:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή01/10/1711:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/10/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή01/10/1716:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο07/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1716:15ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή08/10/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή08/10/1716:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή08/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/10/1716:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1716:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/10/1716:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/10/1711:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή15/10/1716:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/10/1716:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή15/10/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/10/1716:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/10/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1716:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/10/1716:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή22/10/1716:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Κυριακή22/10/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/10/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-5
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/10/1716:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-8
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/10/1711:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/10/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή29/10/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή29/10/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/11/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο04/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/11/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/11/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ.2-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή05/11/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή05/11/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο11/11/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/11/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΥΚΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/11/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/11/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/11/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή19/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή19/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/11/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο25/11/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/11/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/11/1711:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή26/11/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/12/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-5
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο02/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/12/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή03/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/12/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή03/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο09/12/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/12/1711:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή10/12/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/12/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/12/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/12/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/12/1711:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.5-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή17/12/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/12/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/01/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/01/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΟΥΔΗ Σάββατο06/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.5-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή07/01/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή07/01/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/01/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/01/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Κυριακή14/01/1815:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή14/01/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/01/1815:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο20/01/1815:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/01/1815:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο20/01/1815:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/01/1815:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/01/1811:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή21/01/1815:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/01/1815:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ