facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 37-38-39 ΓΕΝ.ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/09/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Γ.3-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/09/1216:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/09/1216:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο29/09/1216:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο29/09/1216:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/09/1211:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή30/09/1211:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1216:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1216:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1216:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΠΑ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1211:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1216:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.1-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/10/1216:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/10/1216:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/10/1216:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1216:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1216:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΝΤΟΣ Θ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1211:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/10/1211:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/10/1216:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή14/10/1216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1216:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1216:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.4-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/10/1216:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1210:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1216:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1216:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/11/1215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1215:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/11/1215:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-4
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/11/1211:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/11/1215:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή04/11/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/11/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/11/1215:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/11/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/11/1215:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1211:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.5-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/11/1215:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/11/1215:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/11/1215:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή18/11/1211:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/11/1211:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.4-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/11/1215:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/11/1215:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή18/11/1215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/11/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/11/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/11/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/11/1215:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή25/11/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1215:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/12/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ.2-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/12/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή02/12/1211:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/12/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή02/12/1215:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/12/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-5
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο08/12/1215:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.5-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/12/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/12/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/12/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/12/1215:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/12/1215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι.3-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/12/1215:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/12/1210:30ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/12/1210:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.5-4
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/12/1211:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή16/12/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/12/1215:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/12/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/12/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/12/1215:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-6
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/12/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/12/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/12/1215:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.0-2
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/01/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/01/1315:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/01/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/01/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/01/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/01/1315:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/01/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/01/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/01/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/01/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/01/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.4-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή20/01/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/01/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.1-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/01/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/01/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/01/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή27/01/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/01/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο02/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-0
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.2-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/02/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/02/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/02/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/02/1311:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.3-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1315:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/02/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο16/02/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/02/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.2-5
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/02/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/02/1311:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/02/1311:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/02/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/02/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/02/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/02/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/02/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1315:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο02/03/1315:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/03/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/03/1311:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/03/1311:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/03/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/03/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/03/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/03/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/03/1315:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η.3-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/03/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/03/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/03/1315:45ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο23/03/1315:45ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/03/1315:45ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-0
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/03/1315:45ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/03/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/03/1315:45ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/03/1315:45ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-0
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/03/1315:45ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/03/1316:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο30/03/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.7-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/03/1316:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1316:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1311:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-6
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/03/1317:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/04/1317:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-2
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1317:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/04/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/04/1317:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-1
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή07/04/1317:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1317:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1317:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/04/1317:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/04/1317:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/04/1317:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1317:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/04/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/04/1317:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/04/1317:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/04/1317:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/04/1317:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/04/1317:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/04/1317:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο20/04/1317:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/04/1317:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/04/1317:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/04/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/04/1317:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/04/1317:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.3-2
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο27/04/1317:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΑΡΗΣ Η.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/04/1317:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο27/04/1317:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/04/1317:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.4-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/04/1317:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/04/1317:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/05/1317:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-3
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1317:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο11/05/1317:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/05/1317:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/05/1317:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/05/1317:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/05/1317:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/05/1317:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΑΡΗΣ Η.2-3


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/05/1317:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-4
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο18/05/1317:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.3-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/05/1317:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.5-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/05/1317:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/05/1317:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1317:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/05/1317:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.5-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/05/1317:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.3-0