facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/02/1709:00ΔΗΜΑΣ Ν.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/02/1712:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/02/1715:00ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΠΟΨ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/02/1713:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1709:00ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/03/1710:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΟΨΡΟΥΦ Σάββατο04/03/1720:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/03/1716:00ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/03/1712:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/03/1713:30ΧΙΟΝΗΣ Α.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/03/1715:15ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-4
ΠΟΨ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/03/1720:303-0 α.α.
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/04/1709:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/04/1713:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Σάββατο01/04/1715:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή02/04/1714:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-5
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/04/1709:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/04/1718:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/04/1712:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή23/04/1718:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΟΨΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο29/04/1709:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.5-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/04/1709:30ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/04/1709:00ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή30/04/1713:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/05/1709:00ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/05/1709:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/05/1710:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή07/05/1716:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΠΟΨ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/05/1709:30ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/05/1712:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/05/1713:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΠΟΨ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/05/1711:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΡΟΥΦ Σάββατο20/05/1710:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/05/1709:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/05/1710:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/05/1711:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.2-3
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ