facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/02/1712:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/02/1715:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/02/1719:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/02/1720:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο04/03/1710:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/03/1714:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/03/1720:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1720:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/03/1711:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.8-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/03/1711:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1712:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/03/1718:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/04/1710:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/04/1712:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/04/1713:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/04/1714:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1710:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/04/1713:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/04/1715:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.7-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/04/1718:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο29/04/1710:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο29/04/1710:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/04/1719:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/04/1715:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/05/1709:30ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/05/1710:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο06/05/1719:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/05/1719:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.5-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/05/1709:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/05/1711:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο13/05/1718:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/05/1719:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/05/1710:30ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/05/1710:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/05/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/05/1717:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ