facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/02/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/02/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1720:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1717:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/03/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1720:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/03/1710:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-6
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/03/1719:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1718:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1718:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή19/03/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1716:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/04/1710:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-5
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/04/1711:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/04/1710:00ΧΙΟΝΗΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/04/1718:45ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/04/1718:45ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή23/04/1710:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/04/1711:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/04/1719:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/04/1710:00ΨΑΡΡΟΣ Γ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο29/04/1710:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/04/1709:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/04/1713:30ΤΖΙΚΑΣ Ε.6-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/05/1714:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή07/05/1712:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.5-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/05/1717:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/05/1720:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/05/1710:30ΝΙΕΡΗΣ Κ.6-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/05/1710:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/05/1712:30ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/05/1709:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/05/1720:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/05/1710:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-7
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/05/1718:00ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/05/1720:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-4
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ