facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/02/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/02/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/02/1720:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/02/1717:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-0
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/03/1710:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1720:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/03/1710:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-6
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/03/1719:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1718:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.6-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1718:45ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή19/03/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1716:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ